INFORMACIÓN DE CONTACTO  


EDIFICIO ESO 

Behenafarroa Kalea z/g GASTEIZ 01002

Telef: 945262233 / 945262078

FAX: 945260028

EDIFICIO BATXILLERATO
Aguraingo Taldea z/g GASTEIZ 01013

Telef: 945283600 / 945283066

FAX: 945256772


PREGUNTAS Y SUGERENCIASFORMULARIO

 


CORREOS ELECTRÓNICOS

ADMINISTRACIÓN

zuzendaritza@koldomitxelena.net     Zuzendaritza
idazkaritza@koldomitxelena.net     Idazkaritza 
bastobi@koldomitxelena.net        Guraso Elkartea


DEPARTAMENTOS

euskara@koldomitxelena.net         Euskara mintegia
gaztelania@koldomitxelena.net     Gaztelania mintegia
ingelesa@koldomitxelena.net         Ingelesa mintegia
gizarte@koldomitxelena.net         Gizarte mintegia
kulturaklasikoa@koldomitxelena.net         Latina mintegia
filosofia@koldomitxelena.net         Filosofia mintegia
matematika@koldomitxelena.net     Matematika mintegia
ekonomia@koldomitxelena.net     Ekonomia mintegia
artehezkuntza@koldomitxelena.net     Marrazketa eta Musika mintegia
gorputzhezkuntza@koldomitxelena.net     Gorputz Hezkuntza mintegia
informatika@koldomitxelena.net     Informatika mintegia
teknologia@koldomitxelena.net     Teknologia mintegia
orientazioa@koldomitxelena.net     Orientazio mintegia
fisikakimika@koldomitxelena.net     Fisika-Kimika mintegia
biogeo@koldomitxelena.net         Biologia mintegia

ikt@koldomitxelena.net         IKT batzordea 
bizikidetza@koldomitxelena.net    
Bizikidetza taldea
urtekmkar
ia@koldomitxelena.net     Urtekmkaria taldea


 

 

kmweb@koldomitxelena.net     Webmaster